CANLI PANEL ÖZELLİKLERİ

xmobile pro kullanım

Xmobile Pro yazılımının kullanıcı paneline girdiğinizde hemen menunun ortalarında yer alan Canlı Panel yazan kısım bulunmaktadır. Bu arada eğer kullanıcı paneliniz İngilizceyse panelin sağ üst köşesinden Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Evet Xmobile Pro kullanıcı panelinizdeki sağ menuden Canlı Panel kısmına girdiğinizde hemen yukarıdaki gibi bir ekranla karşılaşıcaksınız , bu ekranda size yazılımın Canlı olarak kullanabileceğiniz özellikleri sunulmuştur.

Sırasıyla, Yukarıdaki 3 seçenek (video izleme, canlı ortam sesi alma, canlı video+ortam sesi birlikte alma özellikleri vardır, hemen altında ise anında fotoğraf yakalama (ana kameradan), anında fotoğraf yakalama (ön kameradan), Anında kamera acarak canlı izleme (ana kameradan), anında kamera açarak video izleme( ön kameradan), Anında canlı ortam sesi dinleme özelliği, ve anında konum alma özellikleri sıralanmıştır.

Bu ekranda bulunan özellikleri kullanabilmek için üzerlerine tıklamanız yeterlidir, üzerlerine tıkladığınızda eğer yazılımın yüklü olduğu cihazda internet bağlantısı mevcutsa veriler 5 – 10 saniye içerisinde ekranda görünecektir.

Anında fotoğraf ve anında video özellikleri ekrandan hemen izlenebilir, zira komum da aynı şekilde. Canlı Ses yazan yer ise ortam sesi alabilmek içindir ve tıklandığında ekranda küçük Player(oynatıcı) görünür ve 5 -10 sanıye bekleyıp play(oynat) tusuna tıkladıgınızda ıse ses size ulaşır.

DETAY NOKTASI: 
Canlı Panel özelliklerinden herhangi birisini kullanırken cihazda mutlaka internet bağlantısının olması gerekır, eğer özelliği kullandığınız anda cihazda internet bağlantısı yoksa o zaman tabi ki canlı özellik çalışmayacak ve hata alacaksınızdır. Bu yüzden bu canlı özellikleri kullanırken telefonda internet baglantısının oldugundan emin olun, bunu panelinizdeki telefon modelının yazdıgı kısımda bulunan Nokta işaretinin renginden anlayabilirsiniz, eğer renk Yeşil ise bağlantı var demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × four =