Ortam Dinleme Fonksiyonu Xmobile Pro

Ortam Dinleme Özelliği Xmobile Pro

Xmobile Pro yazılımında bildiğiniz üzere ortam sesleri canlı olarak kullanıcı panelinizden sadece 1 tıkla kolaylıkla anında dinlenebilmektedir, Ortam dinleme; Xmobile Pro ikinci bir seçenek olarak sizlere Ortam seslerini istediğiniz bir zaman aralığı seçerek kaydedebilmenizi ve sonradan kullanıcı panelnizden istediğiniz zaman bu kayda ulaşıp dinleyebilmenizi sağlayabilmektedir.
Buun için yapılması gerekne işlemi aşağıdaki videoda kısaca göstermeye çalıştık, ama yine yazı ilede kısaca açıklamak gerekirse yapmanız gereken şey şu:
Kullanıcı panelinizde menüde bulunan Program yazan kısma girin, Ses Yakalama seçeneğini seçin ve sonrada yan taraftaki tarih kısmına tıklayıp kaydın başlangıç zamanını ayarlayıp Done yazan yere tıklayın ve baslangıcı belırleyın. Sonra yandaki Süre yazan kısma kac sanıye kaydetmek ıstedıgınızı yazın (1000 den fazla yazmamanız gerekır) 1000 saniye yani yaklaşık 15 dakika ya eş değerdir. Sonrada yandaki kaydet yazan yere tıklayın. Böylece komut telefona gidecek ve telefonda o saat geldıgınde kaydı yapıp panelınızdekı bu kısma kaydı gönderecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − eight =