XMOBİLE PRO AKTİVASYON KODU

Xmobile Pro Aktivasyon Kodu satın al ve lisans süreni hemen uzat;

Xmobile Pro kullanım sürenizin bitmesine az kaldı ise veya bitti ise ve siz kullanım sürenizi uzatmak istiyorsanız o zaman Xmobile Pro aktivasyon kodu satın almalısınız.  Xmobile Pro aktivasyon kodu sizlere satın aldığınız süre içerisinde yazılımı full özellikli olarak kullanma imkanı vermektedir, kodu satın aldığınızda satın alma işlemini takip eden yaklaşık 5 dakika içerisinde lisans kodunuz tarafınıza e-mailinize gönderilir. Dolayısı ile satın alma işleminizden en fazla 10 dakika içerisinde kodunuz size emailinizden ulaşmış olur ve bu kodu kullanıcı panelinize girerek takibe kaldığınız yerden aynen devam edebilirsiniz.

 

Xmobile Pro Aktivasyon Kodu şu olası iki durumda aşağıdaki şekilde kullanıcı panelinize girilir

 

Örnek verecek olursak diyelim yazılımı deneme süreniz boyunca kullandınız ve satın almaya karar verip satın aldınız. Böylece e-mailinize Aktivasyon Kodunuz geldi. Şimdi ne yapcaksınız ?
1: Eğer Kullanı Süreniz Bittiyse:
Evet yapacağınız işlem oldukça basittir. hemen kullanıcı panelinize giriş yapıcaksınız; eger kullanım süreniz bittiyse sistem kullanıcı panelinize girişte size hemen aktivasyon kodunuzu sorucaktır, ve sizde size sorulan bolume aktivasyon kodunuzu girerseniz paneliniz ve lisansınız hemen aktıf olucaktır.
2: Eğer Kullanım Süreniz Devam Ediyorsa:
Eğer deneme süreniz veya normal bir lisans süreniz henüz bitmediyse ozaman yine kullanıcı panelinize giriceksiniz ve panelinizin sol tarafında yer alan menüdeki ABONE (subscription) yazan kısma tıklıyacaksınız, boylece aktıvasyon kodunu gireceginiz alan gorunecek ve oraya aktıvasyon kodunuzu girebileceksiniz.