XMOBİLE PRO ÖZELLİKLERİ

Xmobile Pro özllikleri; telefon izleme ebeveyn kontrol programının kullanıcısına sunduğu fonksiyonlar çok çeşitlidir ve bir telefon izleme programında olması muhtemel tüm takip fonksiyonlarını içermektedir Şimdi sizlere bu fonksiyonların neler olduklarını şöyle bir sıralamaya çalışalım.

 

call recorderGÖRÜŞMELERİ DİNLEME

Xmobile Pro ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arzedebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olucaktır.

gizli kameraCANLI KAMERA İZLEME

Xmobile Pro ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

ortam dinlemeORTAM DİNLEME

Çocuğunuzun telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.

ekran yakalamaCANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME 

Xmobile Pro nun bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinizden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

gizli kameraEKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

Ekran yakalama Xmobile Pro yazılımının sunduğu diğer oldukça fonksiyonel ve hızlı bir şekilde cihazın o andaki ekran görüntüsünü almanızı sağlayacak bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak çocuğunuzun o anda telefon ekranında hangi görüntü var hemen tespit edebilirsiniz. Not: Bu özellik sadece eğer takip ettiğiniz telefon rootlu ise kullanıcı panelinizde görünecektir. Eğer telefon rootsuz ise sonradan root yaptığınızda yine bu özellik root sonrası kullanıcı panelinizde otomatik aktif olacaktır.

konum takip etmeKONUM TAKİP ETME

Çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.

multimedyaMULTİMEDYA VERİ AKTARIMI

​Çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olucak bir özelliktir.

whatsapp takipWHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME

Çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonların dan olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz, u özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma önlemi almış olursunuz.

 

keyloggerKEYLOGGER ÖZELLİĞİ

Telefonda tuşlanan tüm karakterleri yazılan her şeyi birebir görmenizi sağlayan özelliktir. Keylogger özelliği nedir ve nasıl kullanılır detaylı bilgiye sitemizdeki ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz.

 web
 WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ
Çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz, çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz, potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.
 rehber

REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME

Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilme ve istenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme.
 instagram takip

İNSTAGRAM TAKİP

Xmobile Pro ile İnstagram  mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir katman getirebilirsiniz.
TAMAMEN GÖRÜNMEZ
Xmobile Pro  çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışacaktir, yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir şekilde çalışacaktır.
SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Xmobile Pro bunu size anında emailinize bidirir ve normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.
SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME
Xmobile Pro lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumunda bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özellği, sınırsız sayıda cihaz değiştirebilirsiniz.